شبکــــــه    
    نرم افزار    
    پشتیبانی    
    طراحی وب    
    اتوماسیون    
    فــــــــروش    
   

سیستمهای گویـــــــــا

   
    مانیتورینگ    
   

سیستمهای اطلاع رسانی

   
    الکترونیک    
             English Site Map Home
 

 شـرکت تفسیرگران سیستم از سال های اولیه تاسیس، خدمات و پشتیبانی شبکه و کامپیوتر را در مراکز مختلف آغاز و تا امروز نیز منشاء خدمات مثبت و متنوع در این زمینه بوده است. بسیاری از مجموعه های طرف قرارداد با وجود دشواری ها و فراز و نشیب هایشان در بخش انفورماتیکی خود، بارها این شرکت را تنها گزینه جهت حل مشکلات خود ارزیابی نموده اند. ثبت مراحل سرویس نگهداری (از درخواست مشتری، تا حل مشکل)، جهت گزارش گیری و  برنامه ریزی مدیریتی، از اقدامات نوین بخش پشتیبانی سخت افزار محسوب می گردد.

 
 

سرعت مراجعه  کارشناسان شرکت پس از اولین تماس  اگر مهم ترین شاخص برای سرویس دهی نباشد از معیارهای پر اهمیت در این مقوله  محسوب می شود. شرکت تفسیرگران سیستم اعزام نیرو را در کمتر از 24 ساعت پس از درخواست مشتری در محدوده تهران تضمین می نماید.

تحصیلات دانشگاهی در رشته های کامپیوتر و گذراندن دوره ها CCNA - MCSE - MCITP از شرایــــط کارشناسان شرکت جهت حضور در محل متقاضی محسوب می شوند. در کنار بار علمی، اعتماد متقابل و حسن برخورد از موارد مورد تاکید مدیریت در مراجعات کارشناســان می باشد.

دریافـت فکس در فرم های مخصوص یا دریافت ایمیل از طریق پر کردن فرم درخواست نیرو در سایت شرکت، راه های مکتوب جهت ارتباط مشتریان با شرکت می باشد.

 

ثبت خدمات رایانه ای انجام شده بر روی سیستم ها به عنوان سابقه و استفاده در مراجعات بعدی از خدمات ممتاز ایــــن شرکت می باشد.  تشکیل شناسنامه برای سیستم ها و تجهیزات جانبی و درج سابقه سخت افزاری و نرم افزاری، مرجع معتبری برای آنالیز و تعیین استراتژی در آینده است.

بانک نرم افزاری جامع و تجربه کارشناسان شرکت جهت راهنمایی کاربران در استفاده بهینه از سیستم های خود موجب افزایش راندمان محموعه های طرف قرارداد  می گردد. تشکیل کلاس های گروهی با شرکت پرسنل نیز گام مهمی در ارتقاء سطح انفورماتیکی و به مرور کاهش نیاز به مراجعات مکرر کارشناسان شرکت محسوب می گردد.

ثبت اطلاعات خدمات سخت افزاری و نرم افزاری، شناسنامه سیستم ها  و مشخصات کاربران  در بانک های اطلاعاتی و تهیه  گزارشات مختلف مدیریتی.

 
Copyright © 1995-2015 Tafsirgaran System Co. all rights reserved          کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تفسیرگران سیستم می باشد