شبکــــــه    
    نرم افزار    
    پشتیبانی    
    طراحی وب    
    اتوماسیون    
    فــــــــروش    
   

سیستمهای گویـــــــــا

   
    مانیتورینگ    
   

سیستمهای اطلاع رسانی

   
    الکترونیک    
           
 


  English Site Map Home
 
 Message Systems    Overview

 
   
 
 
 
 View Flash Screen

سیستم های پیام رسان
سـیستم های پیام رسان ابزار های جذابی برای مسئولین و مدیران میانــــــی جهت اطلاع از وضعیت هـــای احتمالی تجهیـــــــزات محسوب می شوند. هر نقطه که مجهز به بستر مخابراتی یا شبکه داده ها  باشد قابل تجهیز به این نوع پیام رسان ها می باشند. شرکت تفسیرگران سیستم با گسترش این تکنیـــــک ها، از سال 1379 سیستم های پیام رسان را در زمینه های  پیام کوتاه (SMS)، تلفن گویا یا پیام رسان گویا (IVR)، پیجر (Pager)، ارسال پست الکترونیک (SMTP)، پروتکل SNMP و ارسال Trap مورد توجه قرار داده تا امروز موفق به ارائه این تکنیک ها تحت بسته های نرم افزاری خود گردیده است.

 
 

ارسال Email به آدرس(های) پستی تعـریف شده برای سیستم و اطلاع رسانـی بلادرنگ از وضعیت هـای مختلف دستگاه یا تجهیزات.

 

بی شک از جذاب ترین انواع اطلاع رسانی، ارسال SMS به تلفن(های) همراه و اطلاع رسانـــی بلادرنگ از وضعیت های دستگاه یا تجهیزات می باشد.

 
 

پخش آلارم یا اصوات قابل تعریف برای هر رویداد.
این آلارم های صوتی از تجهیزاتی که برای سیستم تعریف شده انـــد قابــــــل پخش می باشند.


پیجر از ابزارهای معتبر دریافت پیغام محسوب می گردد. این سرویس از طریق Modem و خط تلفن امکان اطلاع رسانی بلادرنگ روی Pager در اختیار قرار می دهد.


تماس توسط سیستم و اطلاع رسانی وضعیت های  دستگاه یا تجهیزات از ابزارهای مفید مدیریت از راه دور محسوب می شود.


پروتکل SNMP ابزار مناسبی برای مانیتورینگ تجهیزات و دستگاهها در شبکه محسوب می گردد. در صورت عدم قابلیت ارسال SNMP Trap  توسط  تجهیزات میتوان توسط قابلیتهای نرم افزاری این  وظیفه را عملی ساخت.
Copyright © 1995-2013 Tafsirgaran System Co. all rights reserved          کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تفسیرگران سیستم می باشد